Korisnik:

5. sat:    17:15 - 17:55
    6. sat:    18:00 - 18:40

Novinarska grupa

za ulaz klikni na sliku ...

MODNI STILOVI NAŠIH UČENICA I UČENIKA

UČENICE

Dnevni look

Cure za dnevni look najčešće nose traperice koje znaju biti različitih materijala i boja, veličina i uzoraka. Na nogama najčešće nose starke ili tenisice. U zimskom razdoblju ponosno hodaju u čizmicama i timberlandicama,a u ljetnom u  cipelicama.

Lea je odjenula bijelu majicu s ovratnikom te traperice sa zmijskim uzorkom. Obula je visoke bijele starke. Kao modni dodatak stavila je bijeli sat.

Večernji look

Za večernji look cure često odjenu haljine kojih ima kupiti u raznim uzorcima, materijalima, zakovicama. Na to se najčešće može staviti modni detalj (narukvice, naušnice, lančići...). Često nose i suknje te ih kombiniraju sa zanimljivim majicama, ali redovito se nose i duge hlače.

Deni je odjenula uske crne hlače, čipkastu plavu majicu te je kao dodatak stavila bijeli sat i popularni lančić na brkove. Obula je bijele starke, a kosu je pustila.

Školski look

Djevojke za školski look najviše nose jeans traperice, majice različitih krojeva i oblika, na to nose nakit, remenje i šalove. Frizure su različite, od spuštenih do skupljenih u rep.

Vana je odjenula rozu majicu s brojnim uzorcima te jeans traperice. Obula je visoke bijele starke. Raspustila je svoju lijepu kovrčavu kosu.

Sportski look

Sportski look veoma je popularan, udoban je i lijepo izgleda. Cure nose različite trenirke, najčešće Adidas i Nike. Na to ide i neka sportska obuća ili air- maxice, kosu često svežu gumicom u visoki rep.

Hana je odjenula rozu trenirku te popularnu WGW tutu. Obula je bijele air-maxice i skupila je svoju kosu u rep.

UČENICI

Dnevni look

Za dnevni look dječaci nose traperice te majice raznih boja i uzoraka, na nogama su im tenisice, i to  lijepo izgleda.  Ovaj look vrlo je popularan u našoj školi jer je udoban.

Frane je odjenuo crnu majicu s plavim printom te  jeans traperice. Obuo je tenisice.

Večernji look

Za večernji look dječaci najčešće nose traperice i košulju te u hladnijim danima jaknu.

Marin je odjenuo plavu košulju s kockastim uzorkom te plave traperice. Obuo je bijele niske starke,a i frizuru je uredio.

Školski look

Dječaci najčešće za školski look odijevaju traperice te na njih majice raznih nijansi, a na nogama su tenisice.

Tomislav je odjenuo sivu majicu s rozim slovima i jeans traperice. Obuo je tenisice smeđe boje.

Sportski look

Dečki za sportski look najčešće vole nositi trenirke, a na noge obuti air-max ili sportske tenisice- šokse. To je vrlo popularan look u našoj školi jer je udoban.

Josip je odjenuo majicu sive boje te kraće bijele hlače. Obuo je sportske tenisice zelene boje.

Daria Roso (7.b), Nera Žižić (7.b), i Karla Kalajžić (8.a)

Produženi boravak

ictunastavi.blogspot.gr

Obavijesti o provedenim aktivnostima u okviru Erasmus+ projekata možete pronaći na ovoj poveznici:   https://live.etwinning.net/profile