Datum objave: 20. travnja 2026.
Kategorija: Projekti

GRUPNA MOBILNOST UČENIKA I AKTIVNOST PRAĆENJA RADA U LEBRIJI, ŠPANJOLSKA

U razdoblju od 13. do 17. travnja 2026. učiteljica Engleskog jezika Marija Čarija Agoli i vjeroučiteljica Divna Latković gostovale su u školi CEIP Antonio de Nebrija u Lebriji na aktivnosti praćenja rada, dok su učenice Marta Bulić (7.b) i Kristina Vidović (7.a) sudjelovale u grupnoj mobilnosti učenika pod pratnjom učiteljice razredne nastave Tee Glavurtić – Ugrin u sklopu Erasmus+ projekta škole 2025-1-HR01-KA121-SCH000308314.

Učiteljice su pratile nastavu Matematike, Engleskog jezika, Vjeronauka te sudjelovale u radionici 3D printanja. Domaćini su gošćama priredili doček uz prisustvo novinara Lebrija TV, o čemu je napravljen i prilog. Učiteljice i učenice su posjetile reciklažni edukativni centar i sudjelovale u radionicama o 17 ciljeva održivosti UN-a. Posjetile su Sevilju.

Učiteljice i učenike je ugostio gradonačelnik grada Lebrije. Posljednjeg dana posjetile su centar flamenka u Lebriji.

Učenice su pratile nastavu, sudjelovale u sportskim aktivnostima u adrenalinskom parku, posjetile reciklažni edukativni centar i sudjelovale u radionici 3D printanja.

Dogovorili smo uzvratni posjet učitelja i učenika u našoj školi, od 18. do 25. svibnja ove godine.

NAPISAAL: Marija Čarija Agoli

Pročitajte još

Skip to content