preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

       

JUTRO
    1. sat:    08:00 - 08:45
    2. sat:    08:50 - 09:35
    3. sat:    09:40 - 10:25
    odmor    10:25 - 10:40
   4. sat:    10:45 - 11:30
    5. sat:    11:35 - 12:20
    6. sat:    12:25 - 13:10

  POSLIJEPODNE
    1. sat:    14:00 - 14:45
    2. sat:    14:50 - 15:35
    3. sat:    15:40 - 16:25
    odmor    16:25 - 16:40
   4. sat:    16:45 - 17:30
    5. sat:    17:35 - 18:20
    6. sat:    18:25 - 19:10

Novinarska grupa

 

 

 

 

 

 

za ulaz klikni na sliku ...

Vijesti

POPIS PRVAŠIĆA PO ODJELIMA 2012./2013.


                                                  

Razred:   1.A

Razrednica: Sanja Bagarić Hrovat

 

  1. Roko Alajbeg
  2. Roko Antunović
  3. Petar Bajić
  4. Matea Bekavac
  5. Daniel Bezmalinović
  6. Mia Bočina
  7. Anja Buljević
  8. Nikolina Buljubašić
  9. Nando Čajić
  10. Ana Čaljkušić
  11. Renata Dadić
  12. Emil Džajić
  13. Duje Hrgović
  14. Karmen Kalajžić
  15. Lea Livajić
  16. Duje Madunić
  17. Ana Marević
  18. Marta Marunica
  19. Ena Ninčević
  20. Laura-Valentina Perić
  21. Nina Perić
  22. Mila Klara Sartori
  23. Nina Treselj
  24. Filip Vardić
  25. Antonio Zerdum

                                                                                                        

Razred: 1B 

Razrednica: Dajana Botica

 

  1. Petra Bilčić
  2. Ivan Burilović
  3. Ante Despotović
  4. Marin Horvat
  5. Mihaela Hrženjak
  6. Toni Jeličić
  7. Lea Jurko
  8. Ana Kero
  9. Karmen Kragić
  10. Nensi Krstulović
  11. Vana Ljubičić
  12. Bepo Meštrović
  13. Antonio Miletić
  14. Igor Mlinar
  15. Nikolina Musinov
  16. Anamaria Paladin
  17. Ivona Pejić
  18. Vehbi Redžepi
  19. Ivan Šakić
  20. Natali Taraš
  21. Karlo Tojčić
  22. Ana Voloder
  23. Borna Vujević
  24. Lara Žanko
  25. Nina Balta                                                                                   

 

Razred:  1C

Razrednica: Verica Repajić

 

 

  1. Nika Bebić Berisha
  2. Anja Bijelić
  3. Josip Čikotić
  4. Ana Čović
  5. Antonio Dragun
  6. Luka Galić
  7. Nikolina Hrnjak
  8. Emir Ibrahimović
  9. Gabriela Jadrić
  10. Tonka Jakšić
  11. Ira Jeričević
  12. Roko Klarić
  13. Lana Majstrović
  14. Lucija Maršić
  15. Karla Matković
  16. Dino Mrđen
  17. Ana Mula
  18. Antonio Odžak
  19. Nina Penga
  20. Anthony Josip Setka
  21. Lara Srhoj
  22. Ema Sunara
  23. Bruno Svalina
  24. Ana Rafaela Veić
  25. Martin Vučemilović Grgić
  26. Nikolina Vulić

 


Priloženi dokumenti:
Popis_prvasica_po_odjelima.doc (37.00 KB)

Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Sandra Vetma   datum: 29. 8. 2012.

E-dnevnik

Produženi boravak

Linkovi

     

        

          

            

 ictunastavi.blogspot.gr

 

       

Obavijesti o provedenim aktivnostima u okviru Erasmus+ projekata možete pronaći na ovoj poveznici:   https://live.etwinning.net/profile

Materijale s radionica Večeri matematike možete pronaći na sljedećem linku


Dokumenti MZOS





preskoči na navigaciju