preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

       

JUTRO
    1. sat:    08:00 - 08:45
    2. sat:    08:50 - 09:35
    3. sat:    09:40 - 10:25
    odmor    10:25 - 10:40
   4. sat:    10:45 - 11:30
    5. sat:    11:35 - 12:20
    6. sat:    12:25 - 13:10

  POSLIJEPODNE
    1. sat:    14:00 - 14:45
    2. sat:    14:50 - 15:35
    3. sat:    15:40 - 16:25
    odmor    16:25 - 16:40
   4. sat:    16:45 - 17:30
    5. sat:    17:35 - 18:20
    6. sat:    18:25 - 19:10

Novinarska grupa

 

 

 

 

 

 

za ulaz klikni na sliku ...

Vijesti

ŠKOLSKA GODINA 2012./2013.


ORGANIZACIJA RADA PO ŠKOLAMA

 

SMJENE NA DAN 03. rujna 2012.

 

POPODNE – B smjena

UJUTRO – A smjena

RAZREDNA NASTAVA

RAZREDNA NASTAVA

 

2.A   2.B   2.D   3.A   3.C   3.D (Dobri)

 

2.C  3.B (Visoka - produženi boravak)

1.A 1.B 1.C

4.A   4.B   4.C   4.D   4.E

(Trstenik)

PREDMETNA NASTAVA

PREDMETNA NASTAVA

5.A   5.B   5.C. 5.D   6.A   6.B   6.C   6.D  

(Dobri)

 7.A   7.B  7.C 7.D 8.A   8.B 8.C 8.D 8.E

(Pojišan)

 

 

DOBRI

RAZREDNA NASTAVA

OŠ DOBRI

PREDMETNA NASTAVA

„B“ smjena

 

2.A  Nevenka Babić

2.B  Mara Bakić

2.D  Domagoj Grgić

3.A  Asja Cecić

3.C Snježana Biuk

3.D Snježana Marković

 

Psihologica: Jadranka Radnić

„B“ smjena

 

5.A Zrinka Listeš (lanjski 4.a)

5.B Svetana Delić (lanjski 4.b)

5.C Ružica Amižić (lanjski 4.c i 4.d)

5.D Snježana Brzica (lanjski 4.e)

6.A  Marija Tojčić

6.B  Divna Latković

6.C  Marija Antišić

6.D  Marijana Radnić

 

Voditelj smjene: Marijana Radnić

 

POJIŠAN

 

POJIŠAN

PREDMETNA NASTAVA

 

 

 

Ravnatelj: Boris Vidović

 

Tajnik: Slavica Šaravanja

 

Pedagoginja: Nevena Vučević

 

„A“ smjena

 

7.A  Tomislav Grubišić

7.B  Blaženka Kunac

7.C  Ivanka Vuletić

7.D  Magda Armanda

8.A  Ivana Bulić

8.B  Tomislava B. Jurin

8.C  Damir Palada

8.D  Mirjana Janković

8.E  Maja Čop

 

 

Voditelj smjene: Magda Armanda

 

TRSTENIK

RAZREDNA NASTAVA

VISOKA

RAZREDNA NASTAVA

 

„A“ smjena

 

1.A Sanja Bagarić Hrovat

1.B Dajana Botica

1.C Verica Repajić

4.A Sandra Vetma

4.B Ana Alujević Grgas

4.C Nada Kontić

4.D Tatjana Grego

4.E Mirjana Petrović

 

Defektologinja: Dunja Drlje

Voditelj smjene: Sandra Vetma

 

 

*produženi boravak

 

2.C Mladenka Bojić, Ines Zebić

3.B Julija D. Vrdoljak, Nikolina Anić

 

Voditelj smjene: Julija Delić Vrdoljak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

PRIJEVOZ

PRVI DAN NASTAVNE GODINE 03. RUJNA

 

DOBRI

RAZREDI

AUTOBUS

 

POLAZAK

POVRATAK

2.A 2.B 2.D

3.A   3.C   3.D

14:30

16:15

5.A 5.B 5.C 5.D

6.A 6.B 6.C 6.D

 

13:45

15:45

 

 

POJIŠAN

RAZREDI

AUTOBUS

 

POLAZAK

POVRATAK

7.A 7.B 7.C 7.D

8.A 8.B 8.C 8.D 8.E

 

7:30

9:30

 

 

TRSTENIK

RAZREDI

AUTOBUS

 

POLAZAK

POVRATAK

4.A   4.B   4.C   4.D   4.E

 

8:15

10:00

 

 

PRODUŽENI BORAVAK

RAZREDI

AUTOBUS

 

POLAZAK

POVRATAK

2.C 3.B

Visoka

7:30

09:30

 

 

 

Napomena: Učenici prvih razreda (I.a,b,c,) neće putovati na prvi dan nastave, nego će imati svečanu priredbu i domjenak u Kripti crkve Sv. Pavla Apostola na Pujankama u 10 sati.

 

 

enlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightened

 

 

 

RASPORED PRIJEVOZA UČENIKA od 4.09.2012.

 

 

DOBRI

RAZREDI

JUTRO

POSLIJEPODNE

 

POLAZAK

POVRATAK

POLAZAK

POVRATAK

2.A   2.B   2.D

3.A   3.C  3.D

8:15

12.30

14.30

18:45

5.A 5.B 5.C 5.D

6.A 6.B 6.C 6.D

 

7.30

13:15

13:45

19:30

*ponedjeljkom i petkom povratak je 11:45 i 18:00 za drugaše i trećaše

*petkom je povratak 12:30 i 18:45 za petaše i šestaše

 

 

 

POJIŠAN

RAZREDI

JUTRO

POSLIJEPODNE

 

POLAZAK

POVRATAK

POLAZAK

POVRATAK

7.A 7.B 7.C 7.D

8.A 8.B 8.C 8.D 8.E

 

7.30

13:15

13:45

19:30

 

 

 

 

TRSTENIK

RAZREDI

JUTRO

POSLIJEPODNE

 

POLAZAK

POVRATAK

POLAZAK

POVRATAK

1.A   1.B   1.C 4.A   4.B   4.C   4.D   4.E

 

8:15

12.30

14.30

18:45

*ponedjeljkom i petkom povratak je 11:45 i 18:00

 

 

 

 

PRODUŽENI BORAVAK

RAZREDI

MINIBUS

 

POLAZAK

POVRATAK

2.C  

3.B

Visoka

7:15

7:30

16:05

16:25

 

 

enlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightenedenlightened

 

PRIJEVOZ

BROJEVI AUTOBUSA

 

RAZREDNA NASTAVA

 

TRSTENIK - RN                                                

RAZRED

BROJ AUTOBUSA

1.A   4.A

 

1.B   4.B

 

1.C   4.C

 

4.D   4.E

 

1

 

2

 

3

 

4

 

 

DOBRI - RN

RAZRED

BROJ AUTOBUSA

2.A   2.B

 

2.D   3.A

 

3.C   3.D

 

1

 

2

 

3

 

 

                                           

 

 

 

                                             

 

 

 

 

VISOKA- PB 

RAZRED

OZNAKA MINIBUSA

2.C   3.B

PB

 

 

PREDMETNA NASTAVA

 

DOBRI - PN

.                                                                                                                         

RAZRED

BROJ AUTOBUSA

5.A   5.B

 

5.C   5.D

 

6.A   6.B

 

6.C   6.D

 

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

 OŠ POJIŠAN - PN 

RAZRED

BROJ AUTOBUSA

7.A   7.B

 

7.C   7.D

 

8.A   8.B

 

8.D   8.E

 

1

 

2

 

3

 

4

 

           

 

 

 

 

                                                                                                        

 8.C  autobus broj 1 (prezimena od A-L)
         autobus broj 2 (prezimena od LJ-Ž)

                    


Priloženi dokumenti:
ORGANIZACIJA_po_skolama_i_PRIJEVOZ_-.doc (111.00 KB)
KALENDAR_2012.-2013..doc (206.50 KB)

Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Sandra Vetma   datum: 27. 8. 2012.

E-dnevnik

Produženi boravak

Linkovi

     

        

          

            

 ictunastavi.blogspot.gr

 

       

Obavijesti o provedenim aktivnostima u okviru Erasmus+ projekata možete pronaći na ovoj poveznici:   https://live.etwinning.net/profile

Materijale s radionica Večeri matematike možete pronaći na sljedećem linku


Dokumenti MZOS





preskoči na navigaciju